بازی مُرَکَب (به کره ای: 오징어 게임، به انگلیسی: Squid Game) یک مجموعهٔ تلویزیونی بقا و محصول کرهٔ جنوبی که از نتفلیکس در حال پخش است.

این مجموعه توسط هوانگ دونگ-هیوک نوشته و کارگردانی شده است و لی جونگ-جه، پارک هه-سو، وی ها-جون، جونگ هو-یون، او یونگ-سو، هو سونگ-ته، انوپام تریپاتی و کیم جو-ریونگ در آن به ایفای نقش می پردازند.[۲] این مجموعه در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱، توسط نتفلیکس در سطح جهانی منتشر شد.[۳][۴]

بازی مرکب در مجموع نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد. در هفتهٔ اول انتشار، به یکی از پربیننده ترین مجموعه های نتفلیکس در ۹۰ کشور تبدیل شد و ۲۸ روز پس از انتشار با بیش از ۱۱۱ میلیون ببیننده، رکورد بریجرتون را شکست و به پربیننده ترین مجموعهٔ این شبکه تبدیل شد.

خلاصهٔ داستان

گروهی متشکل از ۴۵۶ نفر با تجربیات متفاوت از زندگی، برای برد جایزهٔ ۴۵٫۶ میلیارد وونی (۳۸٫۷ میلیون دلاری)، به شرکت در مجموعه ای از بازی های کودکانه با عواقبی ناگوار دعوت می شوند.[۵][۶] بیوگرافی بازیگران سریال بازی مرکب

بازیگران و شخصیت ها

بالا از راست: لی جونگ-جه (سونگ گی-هون، بازیکن ۴۵۶)، پارک هه-سو (چو سانگ-وو، بازیکن ۲۱۸)؛ پایین از راست: وی ها-جون (هوانگ جون-هو)، جونگ هو-یون (کانگ سه-بیوک، بازیکن ۰۶۷)
بیوگرافی یونا تدین بازیگر خردسال و عکس های شخصی و زندگی خصوصی

بازیگران اصلی

  • لی جونگ-جه در نقش سونگ گی-هون (بازیکن شمارهٔ ۴۵۶)،[۷] راننده و معتاد به قماری که به همراه مادر خود زندگی می کند و برای حمایت مالی از دخترش در مضیقه است. او جهت پرداخت بدهی های فراوان خود در بازی شرکت می کند.
  • پارک هه-سو در نقش چو سانگ-وو (بازیکن شمارهٔ ۲۱۸)،[۷] سرپرست گروه سرمایه گذاری در یک شرکت اوراق بهادار و دوست قدیمی گی-هون که به خاطر استعدادی که داشت در دانشگاه ملی سئول تحصیل کرد ولی اکنون به دلیل ی پول از مشتری های خود، تحت تعقیب پلیس است.
  • هویون جونگ در نقش کانگ سه-بیوک (بازیکن شمارهٔ ۰۶۷)،[۸] یک فراری از کرهٔ شمالی که برای پرداخت هزینهٔ دلال، جهت یافتن و نجات خانوادهٔ خود از کرهٔ شمالی وارد بازی می شود.
  • او یونگ-سو در نقش اوه ایل-نام (بازیکن شمارهٔ ۰۰۱)،[۹] پیرمردی مبتلا به تومور مغزی که ترجیح می دهد به جای در انتظار مرگ ماندن در دنیای بیرون، بازی کند.
  • هو سونگ-ته در نقش جانگ دوک-سو (بازیکن شمارهٔ ۱۰۱)،[۱۰] گانگستری که برای پرداخت بدهی های قمار کلان خود وارد بازی می شود.
  • انوپام تریپاتی در نقش علی عبدل (بازیکن شمارهٔ ۱۹۹)،[۹] کارگر خارجی اهل پاکستان که پس از عدم پرداخت حقوق چندین ماهه از جانب صاحب کارش، برای تأمین مالی خانوادهٔ جوان خود وارد بازی می شود.
  • کیم جو-ریونگ در نقش هان می-نیو (بازیکن شمارهٔ ۲۱۲)،[۱۱] زنی مرموز و حقه باز که ادعا می کند مادری مجرد و فقیر است.
  • وی ها-جون در نقش هوانگ جون-هو،[۱۲] افسر پلیسی که در پوشش یک نگهبان، به دنبال برادر گمشده اش مخفیانه وارد بازی می شود.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر نقش احمد در سریال گیله وا + تصاویر

بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ماهبانو در سریال گیله وا

بیوگرافی علی فرهنگی بازیگر نقش سیروان در سریال مانکن

شرایط و نحوه شرکت در مسابقه سبقت و منبع سوالات + زمان پخش و سایت ثبت نام

پخش سریال پلیسی تلاطم از سه شنبه ۹ مهر

جنجال صحنه بوسه زن و مرد در فیلم سمفونی نهم

اسامی بازیگران سریال جنگجویان کوهستان +دانلود سریال جنگجویان کوهستان

بازی ,، ,بازیکن ,نقش ,شمارهٔ ,های ,در نقش ,بازیکن شمارهٔ ,وارد بازی ,می شود ,بازی می ,بیوگرافی بازیگران سریال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دانلود جدید ترین فیلم ها fekrinow ستاد نماز جمعه گلبهار مطالب اینترنتی چنار دانلود هر چی بخوای بداهت سامانه ارتباط سازان (مازندران-بابل) جهان بالیوود شعبانی