سریال ۸۷ متر بهترین سریال می باشد که در سال ۱۴۰۰ پخش می شود و مسیح خانزاده که دوستی دیرینه ای با کیانوش عیاری دارد، در این سریال حضور دارد و داستان این سریال بسیار جذاب و دیدنی است که پیشنهاد می کنیم حتما این سریال را تماشا کنید

سریال ۸۷ متر با بازیگری مسیح خانزاده و کارگردانی کیانوش عیاری

سریال 87 متر با بازی مسیح خانزاده

دوستی دیرینه مسیح خانزاده و کیانوش عیاری و داستان شنیدنی

در فیلم سینمایی بودن و نبودن بود که اکرانش موازی شد با فیلم سینمایی مرد عوضی که بسیار فروش بود، فیلم مرده عوضی باعث شد که فیلم بودن یا نبودن که فروش بسیار کمی داشته باشه که فیلم بسیار اجتماعی و خوش ساخت بود

مسیح خانزاده با تعدادی از دوستان جوانش انجمن دوستداران بودن و نبودن را تشکیل دادند و از فیلم حمایت کردند و کلی پوستر و تراکت دستی چاپ کردند و درخیابان های شهر پخش کردند و این موضوع کلی سروصدا کرد، سردمداران این دسته کسی نبود جز مسیح خانزاده و مجید حسنی که مورد تقدیر و تشویق کیانوش عیاری و مجله فیلم آن زمان مدیر و مسئولش آقای هوشنگ کاووسی قرار گرفت.

بیوگرافی هاشمیه متقیان و همسرش و علت معلولیت +عکس و اینستاگرام

بعد از آن استاد عیاری از خانزاده برای بازی در فیلم سینمایی سفره ایرانی دعوت کرد و معلوم نشد عاقبت فیلم به کجارسید و بعد از آن قرار بود خانزاده در روزگاره غریب بازی کند که متاسفانه آقای سجادی فرید که دستیار بودند کم لطفی کردند و عاقبت درسال ۹۶ تولید سریال ۸۷ متر شروع و کلید خورد و از آقای مسیح خانزاده برای نقش فواد پسره ارشد زنده یادحسین محب اهری دعوت به عمل آمد و قرارداد بسته شد که متاسفانه به علت کم بود بودجه چندین بار پروژه خوابید و به علت حساسیت بیش از حد و بجای استاد کیانوش عیاری تولید به طول انجامید.

قرار بود سریال ۸۷ متر برای عیدنوروز ۹۸ ازشبکه یک پخش شود که همین موضوعات حساسیت و کمبود بودجه باعث شد عقب بیفته و قرار شد از ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ از شبکه یک هر شب پخش شود.

سریال 87 متر با بازی مسیح خانزاده

بازیگران سریال ۸۷ متر چه کسانی هستند؟

بازیگران اصلی سریال ۸۷ متر افراد سرشناسی هستند مثل: مهران رجبی، علی دهکردی. حسین سلیمانی. دیبا زاهدی. علی سلیمانی. شهین تسلیمی. فریده سپامنصور. سعید پیردوست، غزل شجاعی. محمد بحرانی، هانا وارسته، مانی صدیقی. شبنم عرفی نژاد

بازیگران سریال 87 متر

کوتاه از داستان سریال ۸۷ متر

قصه ی سریال ۸۷ متر اینگونه است که ۲ خانواده به نام های خلیلی و پوردورانی به خاطر مالکیت منزلی با هم اختلاف و نزاع داشتند.

در این سریال آقای علیرضا پوردورانی به همراه همسر، ۲ دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند ولی روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

و ادامه ماجرا که بسیار دیدنی و هیجان انگیز می باشد که از طریق شبکه ۱ می توانید دنبال کنید

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر نقش احمد در سریال گیله وا + تصاویر

بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ماهبانو در سریال گیله وا

بیوگرافی علی فرهنگی بازیگر نقش سیروان در سریال مانکن

شرایط و نحوه شرکت در مسابقه سبقت و منبع سوالات + زمان پخش و سایت ثبت نام

پخش سریال پلیسی تلاطم از سه شنبه ۹ مهر

جنجال صحنه بوسه زن و مرد در فیلم سمفونی نهم

اسامی بازیگران سریال جنگجویان کوهستان +دانلود سریال جنگجویان کوهستان

سریال ,۸۷ ,خانزاده ,فیلم ,متر ,عیاری ,۸۷ متر ,سریال ۸۷ ,مسیح خانزاده ,کیانوش عیاری ,این سریال ,کارگردانی کیانوش عیاری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
bazispot آهنگ مطالب اینترنتی باستان شناس خبر فوری وبلاگ امین هوشمند myxp تک دی ال افتاب تابان کاجیی