پروانه نمایش آخرین ساخته محمدحسین مهدویان که سال گذشته در جشنواره سی ونهم فیلم فجر رونمایی شد، دو روز قبل صادر شده و این فیلم هم در نوبت اکران قرار می گیرد.

پروانه نمایش آخرین ساخته محمدحسین مهدویان که سال گذشته در جشنواره سی ونهم فیلم فجر رونمایی شد، دو روز قبل صادر شده و این فیلم هم در نوبت اکران قرار می گیرد.

<<شیشلیک>> طبق پیگیری ها قرار است که امسال اکران شود و احتمالا در پاییز و پیش از شروع جشنواره فجر روی پرده سینماها خواهد رفت.

این فیلم به نوشته امیر مهدی ژوله، اولین کمدی مهدویان با نگاهی انتقادی به مسائل اجتماعی است که رضا عطاران، پژمان جمشیدی، جمشید هاشم پور، ژاله صامتی، وحید رهبانی، مه لقا باقری و عباس جمشیدی در آن بازی کرده اند.

آرش آصفی نقش ابراهیم در سریال سرجوخه کیست؟

<<شیشلیک>> به گفته کارگردانش در جشنواره دچار ممیزی های فراوان شد و مهدویان ابراز امیدواری کرده بود که این ممیزی ها در اکران عمومی بیشتر نشود.

این فیلم به تهیه کنندگی محمدرضا منصوری سال گذشته ، در ۳۰ جلسه و در پیک دوم کرونا در کشور ساخته شد.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر نقش احمد در سریال گیله وا + تصاویر

بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ماهبانو در سریال گیله وا

بیوگرافی علی فرهنگی بازیگر نقش سیروان در سریال مانکن

شرایط و نحوه شرکت در مسابقه سبقت و منبع سوالات + زمان پخش و سایت ثبت نام

پخش سریال پلیسی تلاطم از سه شنبه ۹ مهر

جنجال صحنه بوسه زن و مرد در فیلم سمفونی نهم

اسامی بازیگران سریال جنگجویان کوهستان +دانلود سریال جنگجویان کوهستان

فیلم ,اکران ,مهدویان ,جشنواره ,فجر ,سال ,این فیلم ,در جشنواره ,سال گذشته ,هم در ,فیلم هم ,ساخته محمدحسین مهدویان ,آخرین ساخته محمدحسین ,نمایش آخرین ساخته ,پروانه نمایش آخرین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دستگاه تصفیه آب خانگی به آبی گجت نیوز | آخرین اخبار گجتی روز دنیا ... ronasckeytarh fanoosukhial abnos ویوا فیلم گروه تلگرام | لینکدونی | کانال تلگرام Esteghlaliranam.ir طراحی گرافیک | نمونه کارهای طراحی گرافیک | خدمات طراحی گرافیک نگین خبر