سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی از دیشب 5 شهریور 1400 از شبکه یک سیما راس ساعت 23 آغاز شد و در این سریال فهیمه مونی در نقش صبا همسر وحید قلی پور (پژمان بازغی) بازی می کند که در ادامه به معرفی این بازیگر می پردازیم.

معرفی سریال افرا

معرفی سریال افرامعرفی سریال افرا

مجموعه تلویزیونی <<افرا>> با پایان تصویربرداری، آخرین مراحل فنی را سپری می کند.افرا نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدکامبیز دارابی، مجید مولایی می باشد.این سریال از شبکه یک در حال پخش می باشد. با پایان تصویربرداری سریال <<افرا>> به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی در شمال کشور، شهرک دفاع مقدس و بیمارستانی در تهران، این روزها مراحل فنی پروژه در حال انجام است تا در آینده ای نزدیک آماده پخش شود و از 5 شهریور آماده پخش از شبکه یک سیما راس ساعت 23:00 است.

ساخت موسیقی به بابک زرین سپرده شده است و تدوین سریال را نوید توحیدی به عهده دارد. همچنین صداگذاری توسط امیر حسین صادقی در دست انجام است و جلوه های ویژه تصویری و اصلاح رنگ را امیر ولی خانی به عهده دارد.

بیوگرافی هامون سیدی و همسرش برادر هومن سیدی +عکس و اینستاگرام

موضوع سریال افرا

یک درام اجتماعی چهل قسمتی که اگر بخواهیم سبکی برایش در نظر بگیریم در قلمرو واقع گرایی خانوادگی یا ریٔالیسم دامستیک جای می گیرد.

قهرمانانش <<گنهکاران بی تقصیرند>> و این واقعیت است که بزهکاری می کند. ملودرامی است که تفرعن، عشق، حقارت، جنایت، اعتماد، حسادت، آزمندی، جاه طلبی و. را در قالب درام به چالش می کشد. نقش مهران در سریال افرا

نقش مهران در سریال افرانقش مهران در سریال افرا

نقش مهران در سریال افرا اولین تجربه تلویزیونی آریا دلفانی است. این بازیگر بااستعداد که تاکنون در مسیری مشخص و درست گام به گام پیش رفته با بازی در این نقش و دیده شدن از قاب تلویزیون می تواند بیشتر شناخته شود. او بازیگر توانایی است که قطعا از این به بعد درباره اش بیشتر خواهیم شنید و او را در کارهای بیشتری می بینیم.

شاید بد نباشد بدانید یکی از ویژگی های دلفانی تسلط او به زبان انگلیسی است. این هنرمند که در فضا مجازی فعال است بیشتر متن های خود را به انگلیسی می نویسد.

بیوگرافی آریا دلفانی

بیوگرافی آریا دلفانیبیوگرافی آریا دلفانی

آریا دلفانی متولد ۱۷ فروردین ۱۳۷۱ است. وی به زبان انگلیسی مسلط است. وی رابطه بسیار نزدیکی ش دارد و با عکس هایی که از او منتشر کرده خواهرش را ستوده است. آریا دلفانی به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و بسیاری از نمایشنامه های مطرح دنیا را به زبان اصلی خوانده است.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر نقش احمد در سریال گیله وا + تصاویر

بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ماهبانو در سریال گیله وا

بیوگرافی علی فرهنگی بازیگر نقش سیروان در سریال مانکن

شرایط و نحوه شرکت در مسابقه سبقت و منبع سوالات + زمان پخش و سایت ثبت نام

پخش سریال پلیسی تلاطم از سه شنبه ۹ مهر

جنجال صحنه بوسه زن و مرد در فیلم سمفونی نهم

اسامی بازیگران سریال جنگجویان کوهستان +دانلود سریال جنگجویان کوهستان

سریال ,افرا ,نقش ,دلفانی ,آریا ,زبان ,سریال افرا ,آریا دلفانی ,مهران در ,نقش مهران ,به زبان ,کارگردانی بهرنگ توفیقی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
زی زی موویز shirkhosk هفت و چهار بختیاری مطالب اینترنتی سایت های رزرو بلیت سینما و تئاتر myirmoviez آموزش و فروش نرم افرار سپيدار لپ آنچه یافت می نشود،آنم آرزوست. شما بیا